TOPLANTI, SEANS, EĞİTİM VE WORKSHOP ODASI KİRALAMA

AYLIK / HAFTALIK / GÜNLÜK / SAATLİK

Çoğu zaman şirketinizde değerli ofis alanınızı, sürekli kullanmayacağınız bir toplantı odasına ayırmak sizin için maliyetli bir durumdur. Ya da aralıklarla gerçekleştirdiğiniz eğitim ve seanslarınız için uygun alana her ay kira vermek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda dayayıp döşemek çok da ekonomik olmayabilir.

İş hayatınızdaki farklı senaryolarda ihtiyaç duyabileceğiniz uygun alanları, size uygun fiyatlarla sunmak için Workaway yanınızda!

Arzu ettiğiniz esneklikte ve ihtiyaçlarınıza uygun düzene getirebileceğiniz odalarımız, teknik anlamda da tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak projeksiyon cihazı, perde, LCD ekran, beyaz tahta, flipchart, ses istemi, yüksek hızda internet, fotokopi ve çıktı imkanlarını barındırır.

 

Workaway ister özel araçla, ister toplu taşıma ile kolayca ulaşabileceğiniz bir konumdadır. Toplantı salonu fiyat detayları için bizimle iletişime geçmelisiniz. Workaway'de farklı amaçlarınız için kiralama yapabilirsiniz:

© 2021 Workaway Sanal Ofis ve Toplantı Salonu Merkezi

İdealtepe Mh. Dik Sk. No: 13 K:2 Maltepe, İstanbul, Türkiye

e: info@workawayofis.com t: 0(555) 034 96 75

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Workaway şirketlere, girişimcilere ve serbest çalışanlara Sanal Ofis, Hazır Ofis, Toplantı Salonları ve Co-working gibi ofis hizmetleri sunar.